Rubriky
Byznys

Nejlepší zubní klinika v Praze

Zubní klinika Clinic+ vám nabízí své služby v Praze, Mělníku, Roudnici nad Labem a v Horních Počaplech. Klinika disponuje volnými místy a stále přijímá nové klienty. Služby stomatologické kliniky vám nabízejí široké spektrum svých služeb v diagnostické, profylaktické i léčebné sféře.

Objednávat se můžete v objednávkovém systému, kde si volíte datum, hodinu i lékaře, který vás ošetří. Naše zubní klinika Clinic+ je významná tím, že vás především bezbolestně a rychle ošetří.

stomatologie - zub.jpg

Nejlepší zubní klinika v praze Clinicplus.cz se zabývá terapeutickou stomatologií, která zahrnuje ošetření zubních kanálků, tedy endodoncii, dále léčbu zubních cyst a léčbu zubních kazů.

Můžete také využít služeb stomatologické chirurgie, která se zabývá imlantologií, kdy vám náš lékař zajistí zubní implantáty od ověřených výrobců. Stomatologická chirurgie se dále zabývá extrakcemi zubů v každé věkové kategorii. Výkony provádíme velice šetrně a pouze v nejnutnějších případech. Díky službám implantologie jsme pro vás schopni zajistit po extrakci zubu jeho okamžitou náhradu.

Díky nejmodernějším technologiím a včasné diagnostice jsou naši lékaři schopni zachránit 7 z 10 zubů před zbytečnou extrakcí a zub zachovat.

Dále se zabýváme protetickou stomatologií, kdy pro vás vytváříme trvalé zubní náhrady, náhrady zubů na implantátech, snímatelné a částečné snímatelné zubní náhrady a mikronáhrady zubů, které se využívají v případě kontraindikací trvalých zubních náhrad, nebo jako dočasná náhrada během déle trvající léčby chrupu. Mikronáhrady pro vás nabízíme vyztužené s kovovou síťkou, nylonové, které mají vysokou elasticitu a odolnost a dále částečné mikronáhrady.

zubní klinika.jpg

Jaké služby můžete ještě na naší klinice Clinic+ využít? Je to estetická stomatologie, která vám nabízí aplikaci zubních fazet, kosmetické rekonstrukce zubů, keramické rekonstrukce zubů či bělení zubů technologií Pure Whitening.

Také můžete využít služeb dentální hygieny, která vám například nabízí řešení zápachu z úst, prevenci zubního kazu nebo řešení obnažených zubních krčků.