Je už českou a ani zdaleka ne jen českou tradicí, že toužíme po zhubnutí. Zkrátka bychom rádi ta svoje přebytečná kila (a že jich nejednou máme požehnaně) shodili a byli jako proutek. Ovšem ač po tom toužíme, nejednou – ba až příliš často – se nám to nedaří. Dáme si závazek, že zhubneme o tolik a tolik, případně si stanovíme i časový úsek, během kterého toho má být dosaženo, jenže jakmile se do toho dáme, objeví se nejprve chutě a posléze i hlad. A rázem začneme být nahlodáváni myšlenkami na to, máme-li něco takového zapotřebí. A často to dopadne tak, jak to dopadne. Prostě nedokážeme vzdorovat kručícímu žaludku a podlehneme mámení ledničky nebo spižírny. A nejspíše obojího.plata s léky
Taková je zkrátka realita. A není tudíž nic divného na tom, že navzdory panujícím touhám po zhubnutí neustále oplýváme nespočetnými zástupy tlouštíků, cvalíků, ba i někoho daleko nelichotivěji znějícího. Protože je mezi námi spousta těch, kdo sice zhubnout zkoušeli, a to nejednou i opakovaně, ale nikdy to nedotáhli do konce. Nebo těch, jimž se sice zhubnout povedlo, ale pak sklouzli zpět k nezdravé životosprávě, a než se nadáli, shozená kila zase nabrali.
Míváme prostě příliš slabou vůli a ta je spolu s pokušeními, jež nás obklopují pomalu na každém kroku, příčinou neúpěchů. A s tím člověk jen těžko něco nadělá.
Ovšem něco s tím určitě nadělá přinejmenším ten, kdo užívá Sibutramine. A to proto, že právě tento přípravek pomáhá vzdorovat nepříjemným pocitům, jež s sebou přináší omezování příjmu potravy.nakreslené postavy
Když člověk přestane jíst tolik, co dřív, trpí nepříjemnými pocity v oblasti žaludku a honí ho mlsná. Když ale dotyčný omezí příjem potravy a dopřeje si k ní zmíněný přípravek, nasytí se velice snadno a záhy, nepotřebuje ani zdaleka tak velké porce, aby pozbyl pocitu hladu.
A to je více než významná pomoc, díky níž se hubne mnohem snáze. Protože člověk hladoví a přitom nemá hlad. A to se to pak shazuje!