Mít krásně vyzdobený a útulný byt, to chce určitě každý z nás. Je prima mít domov tam, kde je nám příjemně. V nepořádku a chaosu se nežije tak hezky, jako když otevřete dveře od bytu a dýchne na Vás příjemná vůně svíček nebo čistících prostředků, jako známka toho, že u Vás se dbá na řádný úklid a čistotu na první dojem. Když jsem nedávno přišla ke své kamarádce, necítila jsem se tam úplně příjemně. Na úklid dbá, o to nic. Ale stěny byly bílé, bez dekorací. Připadalo mi to fádní. Tím samozřejmě tento jednoduchý styl neodsuzuji, to vůbec ne. Někomu se to takto líbit může nebo nemá dostatek času pro detailní vybavení.

Váza, sušené květiny

Někteří lidé jsou většinu času v práci a na přespávání jim tento styl bytu stačí. Ale teď k jádru věci. Kamarádce jsem svůj dojem sdělila a ona mi dala za pravdu. Navedla jsem jí na skvělou inspiraci. Když jsem k ní přišla za pár týdnů znovu, bylo to tam naprosto úžasné. A víte proč? Protože si pořídila pár dekorací, které jejímu bytu dodaly absolutní šmrnc a podtrhly i nevýrazné kousky nábytku v bytě. Svíčky, které na mě působí klidným a uvolňujícím dojmem, doplnila sušenými květinami. Fialka Lepaso.cz, ta je prostě krásná. Elegantní, decentní.

Velikonoční dekorace

Na stůl do malé chodbičky si dala dřevěné a sušené dekorace v krásném proutěném košíku. Není nad to zvolit přírodní věci v kombinaci s levandulovou vůní nebo vůní růže. To všechno sehnala na jednom online místě. Internetový obchod Lepaso dekorace nabízí originální kousky dekorací. Navíc i sezónní, jako jsou velikonoční ozdoby nebo stylově jarní. Žádné kýče. Všechno krásně v decentním tónu. Na této stránce seženete ještě mnohem více věcí, které se Vám budou hodit do Vaší domácnosti. Tak co myslíte, chytnete tuto inspiraci pevně do rukou jako moje kamarádka? Nevěřím tomu, že by jste z e-shopu odešli bez jediného kousku, který ozdobí Váš byt.