Potřebujete nutně přezout vaše auto na zimní kola a váš servis má plno? Nevíte, na koho se otočit, aby byli kola řádně vyvážená a namontovaná. Nechcete, aby docházelo ke špatné sjízdnosti. Už jste se několikrát spálili, když jste vyzkoušeli neověřený servis. Rádi byste kvalitní autoservis, který vám vyjde vstříc? Máme pro vás ten nejlepší, kvalitně odvedená práce. Autoservis Děčín disponuje řádně vybaveným pneuservisem, který vám rád vaše auto přezuje na zimní kola. Naše pobočka sídlí na ulici Teplické sto třicet sedm, ve městě Děčín – Bynov. Pneuservis nabízí tyto služby.

servis aut

  • Když k nám přijedete na výměnu kol a přezouvání na jinou sezónu rádi vám vyhovíme a ještě se postaráme o likvidaci starých již nepojízdných pneumatik. Zajistíme neškodné zlikvidování, o které byste se museli postarat sami. Bude to pro nás radost.
  • Výměna a vyvážení zimních kol na počkání. Důsledně vaše kola vyvážíme, aby nedocházelo k nechtěnému sjíždění pneumatik. Špatné vyvážení bude mít své následky a nové kola by vám to mohlo zničit a další sezonu už by nebyly použitelný.
  • Vaše letní pneumatiky vám rádi uskladníme, aby se vám nemuseli doma válet. Budou řádně uskladněny, aby se s nimi nic nestalo a mohli vám sloužit zase další sezonu.
  • Provádíme 3D laserovou geometrii kol.
  • Rádi vám zajistíme i kola nová. Nabízíme prodej pneumatik za internetové ceny od výrobců GOODYEAR, PIRELLI, DUNLOP, HANKOOK, NOKIAN, FULDA, BARUM, SAVA, KINGSTAR. Prodáváme kola, disky a příslušenství.

oprava aut

Nebojte se na nás obrátit, vyřešíme vám celou výměnu a uskladnění kol nebo jejich likvidaci. Nebudete se muset o nic starat. Rádi vám pomůžeme i v případech defektů nebo proražených kol.
Náš autoservis se dále zaměřuje na opravy, čištění a plnění klimatizace. Jsme dobře vybaveni a odvedeme kvalitní práci. Nechte opravy na profesionály. Zjistíme příčinu poruchy a vyřešíme ji. Neváhejte a obraťte se na nás.