Různé nabídky

Těchto objektů je na našem území celkem velké množství, protože mají rozhodně své kouzlo. Kupují si je například lidé, kteří bydlí ve městě a chtějí třeba o víkendu jet si odpočinout do přírody, což se v dnešní době hodí. Někdo má jen zahrádku se zahradním domkem, kde si můžeme pěstovat vlastní zeleninu, grilovat a podobně. Ještě větší využití má chata, protože zde máme nemovitost, ve které můžeme během sezóny klidně spát, i když počasí zrovna nepřeje a není problém tu strávit několik dní.

chata u jezera

Je i mnoho hezkých lokalit dál od města, kdy sice můžeme zaplatit více, ale bude to místo, kam budeme cestovat rádi klidně mnoho let. Jestliže se rozhodnete pro nákup, tak dávejte pozor na stav, protože je hodně chat, které toho už dost zažili a chtělo by to rozsáhlejší rekonstrukci. Samozřejmě každý má jiné nároky na lokalitu, velikost pozemku, rozměry stavby a další požadavky. Výběr si pečlivě rozmyslete.

Finanční půjčka

Ceny nemovitostí rostou, což platí i o rekreačních objektech, přičemž ještě k tomu je o ně dost velký zájem. Můžete se podívat na inzertní internetový portál, abyste si udělali představu, kolik stojí, přičemž někdy nám nebudou stačit částky ani v řádech statisíců. Abyste tedy nemuseli šetřit několik let, tak si můžete vzít hypotéku na rekreační objekt. Peníze dostaneme řádně vyplacené, takže můžeme nákup realizovat v současnosti a následně si v klidu hypotéku splácet.

rekreační objekt

Nastavení splátkového kalendáře je u každého klienta individuální, abyste se splácením neměli žádné problémy. Nebankovní společnost se ráda podívá na Vaši aktuální situaci, přičemž dojdou k závěru, který bude výhodný pro obě strany. Splátky si můžete natáhnout až na 30 let, což znamená nízkou měsíční splátku, a proto nemusíme mít nijak vysokou výplatu, abychom dosáhli na tuto hypotéku. Můžete si nechat udělat nezávazný propočet.