V současnosti není žádným překvapením to, že mnoho lidí považuje realitu za něco nudného a dává přednost raději virtuálnímu světu. Ve skutečnosti na vás však v reálném světě čeká mnoho dobrodružství a zážitků, které s vašimi nejbližšími můžete sdílet bez toho, abyste měli v ruce telefon.
Vydejte se do únikové místnosti, kde na vás čeká fiktivní příběh nebo hádanka, která potřebuje vaši iniciativu při jejím rozluštění.silueta města

Žádná zastaralá hra, ale moderní zábava

Možná si říkáte, že to není nic pro vás. Přesvědčit se o tom, že se mýlíte můžete tak, že si přijdete do escape room Praha vyzkoušet, jak jste na tom s vaší logikou a zaměřením na detaily. Uvidíte, že vás průběh hry překvapí a nadchne už od samotného začátku. Sestavte tým, který se bude mít 2 až 5 hráčů, kteří do toho půjdou s vámi.
O vzrušující vzpomínky se s nimi budete dělit do konce života, protože je to zážitek, na který nezapomenete.

Strach, tajemství a trochu zoufalství

V Praze na vás čekají 2 tajemné místnosti, ve kterých vám možná půjde o život. Samozřejmě, že jen obrazně řečeno! Nic vám nehrozí, ale i přes tuto skutečnost budete pociťovat mírné napětí a možná istrach, který bude vyvolaný pouze prostorem, ve kterém se budete nacházet a nebudete mít možnost – jen tak uniknout.nouzové světlo
Zapojte tedy všechny vaše buňky a přemýšlejte nad každou zamotanou hádankou tak, abyste se dostali ven ještě předtím, než uplyne časový limit.
Možná budete propadat i zoufalství, protože 75 minut vašeho času bude utíkat rychlostí blesku.Podstatné je však to, že budete mít tým, který bude tahat za jeden provaz a vzájemně se budete doplňovat. Zvolit si můžete 2 místnosti – „Samara“ nebo „Dvojitý agent“. A to, co vás v nich čeká, se už přijďte přesvědčit na vlastní kůži.
Nepochybně prožijete v reálném životě program, který vám ho oživí i bez toho, abyste měli nutnost řešit pouze to, co se odehrává ve vašem telefonu. Zapomeňte na chvíli na všechno kolem sebe a soustřeďte se na to, abyste si život užívali i díky možnosti, zahrát si v něm hru, jakou je ta úniková.