Všichni máme rádi děti. Protože děti jsou naše budoucnost a s dětmi taky velká sranda. A já abych pravdu řekla, tak já se uvnitř stále cítím někdy jako dítě. Nikdy mě nebavilo se chovat nějak tak moc zodpovědně anebo moc dospělé. Zatímco já mám sestru, která je o deset let mladší, tak se chová tak, jako kdyby jí bylo padesát let. Přitom sestra má dvacet osm let. Myslím si, že sestra je až moc dospělá a taková vážná. Zatímco já bych stále s dětmi lítala po hřišti, tak ona by raději jenom seděla v práci anebo si četla nějaké knihy. Já vím, že čtení knih je taky důležité a taky zábavné. Já taky moc ráda čtu. Nicméně ale asi ve mně zůstala nějaká dětská duše, která si chce stále hrát. Ráda si sice taky čtu, ale taky si moc ráda hraji s dětmi různé hry. Se svým synem a jeho kamarády moc rádi hrajeme třeba Člověče nezlob se nebo pexeso.

Děti jsou zvídavé.

A nyní u nás vede hlavně pexeso o autech a letadlech. A to mají děti u nás moc rády. A navíc s hrou pexeso si děti taky procvičují svou zrakovou schopnost a různé takové aktivity, které se jim budou v životě hodit. Protože si myslím, že kontakt dětmi člověka omlazuje hlavně na duši. Protože taky jsou různé dětské společnosti, kdy děti chodí navštěvovat senior centra.

Děti jsou kouzelné.

Protože na seniory má přítomnost malých dětí opravdu pozitivní vliv. Já, když jsem pracovala v senior centru, tak tam za námi pravidelně chodila školka malých dětí. Vždy jednou měsíčně a měli byste vidět, jak se to seniorům hodně líbilo. Někteří byli tak nadšení, že se nechtěli ani loučit a děti by si tam nejraději nechali nastálo. jenomže to bohužel ale nejde. Tady jde taky vidět, jak pěkný vliv mají děti na psychiku ostatních lidí. A co si myslíte o dětech vy? Je podle vás vhodné, aby děti chodily do senior centech, aby potěšily seniory? Já proto tomu nic nemám. děti se od seniorů taky toho moc naučí.