Kdo nahlásí sídlo firmy do místa bydliště, musí také počítat s tím, že jeho obchodní partneři, zákazníci a kolegové, případně někdo z konkurence, bude s dotyčným jednat písemně buď skrze tuto korespondenční adresu, anebo osobně. Veškerá jednání pak budete vést buď z domova, anebo společně zajdete do restaurace nebo si objednáte salónek, kde ovšem nemusí být potřebný klid a navíc tu chybí dostatek místa u jednacích stolů. S virtuálním sídlem firmy v Praze ale získáte i fyzickou zasedací místnost, budete tu mít dle dohody kancelářské prostory se stoly a židlemi, kuchyňský koutek a toaletu, a to vám bohatě postačí ke všem obchodním jednáním. Virtuální sídla ovšem umožňují i další výhody.

virtuální kancelář v Praze

Praha je členitá a malebná – až budete v zasedačce jednat s vašimi klienty a partnery, můžete jim navrhnout procházku nebo projížďku po Praze. Je tu tolik míst, která stojí za shlédnutí, že by byla škoda vaší přítomnosti k prohlídce Prahy nevyužít. Nemusíte však únavně po Praze korzovat pěšky, je možné využít hromadné dopravy anebo si dopřát namísto navštěvování památek dobrou večeři, posedět v kavárně a ve vinárně, zajít do cukrárny, do čajovny, nebo někam na nákup suvenýrů, což ocení hlavně zahraniční návštěvníci.

notebook na stole

Pražská anonymita – jestliže bydlíte mimo Prahu a začnete využívat kancelářské prostory virtuální kanceláře, budete tu zcela neznámým jedincem. Neznalost osobních dat a dalších informací o vaší osobě tu vytváří dokonalé anonymní prostředí, pro vás to ale bude znamenat absolutní klid na svou práci a žádné obtěžování ze strany vašich závistivých spolubydlící. Lidé k závisti potřebují hlavně informace – takzvaná provozní data, a pokud je od vás nedostanou, sebere to vítr z plachet „Nesmrtelné tetě Závisti“, kterou v roce 1993 ztvárnila ve stejnojmenné pohádce Jiřina Bohdalová.