Webové stránky jsou velmi různorodé a na webových stránkách najdete opravdu cokoliv, co chcete vědět. A není to jenom o vědě. Na webových stránkách, kde je mnoho informací, můžete hrát i počítačové hry. Já jsem si například velmi oblíbila jednu webovou stránku, kde se dají hrát krásné hry, tam se hraje slovní fotbal. Víte, co to je? To tak je to taková webová stránka, která obsahuje velmi perfektní hry. Hry tam jsou různorodé a jenom si vyberete hru, kterou chcete hrát, pustíte se do toho, a navíc a taky výhodné, že webové stránky také umožňují to, že můžete hrát s více hráči online dohromady. Ale když jste sami, tak nám to taky webová stránka umožní. Hrát můžete sami nebo ve dvojicích anebo online s velkou skupinkou lidí.

Webovky hledejte i na mobilu.

Já sama jsem si tohle vybrala. Navíc jsem si taky řekla, že webové stránky se dají pěkně vyrobit. Bohužel ale já to neumím. A taky jsem si řekla, že až budu nějaká šikovná nebo až si udělám informační kurz, tak potom si taky udělám nějaký webové stránky. Moc jsem si přála mít webové stránky o zvířatech. Já jsem velká chovatelka koček a psů, takže jsem si řekla, že budu mít webové stránky o zvířatech.

Webové stránky jsou potřeba.

A webové stránky o zvířatech budou obsahovat to, jak se o zvířata starat, jak o ně pečovat, jak je krmit. A protože jsem chovatelka, tak jsem si řekla, že až budu mít koťata a štěňata, tak je taky budu prodávat. Na tyto věci jsou webové stránky opravdu perfektní. Tak jsem si řekla, že si udělám nějaké perfektní a kvalitní kurzy, které mě naučí všechno s webovými stránkami a s počítačem. Víte, já jsem jenom začátečník, který se to chce naučit. Takže je to určitě k smíchu. Ano, k smíchu. Protože mnoho lidí se mi směje, že já takový analfabet, chce něco na počítači. Jenže já se nevzdám a webové stránky si udělám. Navíc se už velmi těším, protože i můj bratr a můj syn mají taky webové stránky. A oni to mají ale o těch hrách. Já bych své webové stránky měla o zvířatech a myslím, že se to hodně vyplatí.