autobus, silnice

Milujete Chorvatsko, milujete ho tak, že si bez něho dovolenou nedokážete představit. Jako každý rok plánujte opět pobyt zde, už se vám ale nechce stresovat za volantem vlastního automobilu. Nechcete se vystavovat riziku, že se vám po cestě automobil porouchá. Chcete vyzkoušet jinou dopravu, stále ale bez pomoci cestovní kanceláře.
Pro vás je ideálním řešením pravidelná autobusová linka mezi Prahou a Chorvatskem, která funguje už 19 let. Je to ideální, pohodlné a levné řešení. Zpáteční jízdenka vyjde na pouhých 2300 Kč a to stojí za zkoušku.

Není nic jednoduššího, než si sehnat ubytování v okolí jedné ze zastávek této pravidelné linky a pak už jen nastoupit v Praze a nechat se dovézt až na místo. V Chorvatsku na vás pak čeká několik zastávek, tou první je Zadar a poslední Gradac. Podívejte se sami na všechny možné zastávky a výhody, které cesta autobusem poskytuje .

městečko u moře, přístav

Pohodlí a bezpečnost především

Mnoho lidí má autobus stále zafixovaný jako nepohodlný dopravní prostředek na dlouhé cesty, to už ale dávno neplatí. Dnes jsou autobusy moderní, pohodlné a bezpečné. Mezi základní vybavení patří:
· Klimatizace
· Pohodlné sedačky s polohováním
· LCD k promítaní filmů
· WC
· Wi-Fi připojení
· USB dobíjení
· Teplé i studené občerstvení k dispozici

Kromě uvedeného vám odpadne nutnost soustředit se na řízení a cestu, placení dálničních poplatků nebo strach z únavy. Můžete si cestu pohodlně užít a spát kdykoli se vám zlíbí.

Jízdenku získejte snadno online

Pokud se vám nápad jet na svou dovolenou autobusem líbí, neváhejte a snadno si online zarezervujte jízdenky na požadovaný termín. Jedinou vaší starostí pak bude, dostat se včas do Prahy na místo odjezdu.
Díky GPS a speciální aplikaci pak ještě můžete svůj autobus pohodlně sledovat a zjistit přesný čas odjezdu, nemusíte se tak bát, že vám ujede. Vždy budete vědět, kde právě je a kolik času máte.

město, paneláky, moře