Také potřebujete půjčku?
Také marně hledáte takovou, která by vám vyšla vstříc se zápisem v registru?
Lidí, které trápí podobný problém, není málo. A vůbec se není čemu divit – je to dáno především tím, jak snadné je takový zápis získat, a jak složité je se zápisu zbavit. To může trvat měsíce, i roky. A je jasné, že když potřebujete peníze, tak je jistě potřebujete hned a nemáte čas na to, čekat až váš zápis zmizí, aby vám banka vyšla vstříc.
panáček se symbolem eura
A víte co? Zapomeňte na banku, obejdete se i bez ní! I když máte zápis v registru, tak už na nic čekat nemusíte, pokud rovnou požádáte o nebankovní hypotéku bez registru https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/!
Pro tento typ půjčky je typické, že může záznam tolerovat – menší i větší, záleží především na tom, zda neovlivňuje vaši schopnost v budoucnosti půjčku splácet.
Záznamy, které jsou malé, dokonce ani neovlivní úrokovou míru, jakou ke sjednanému úvěru získáte. Rizikové záznamy mohou mít úročení vyšší, ale i s tím je možné se chytře vypořádat. Třeba tak, že jakmile záznam zmizí, požádáte o refinancování půjčky – v nebankovní společnosti či v bance.
A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na další výhody nebankovních úvěrů.
Mnoho žadatelů vítá, že o ně mohou žádat online, skrze formulář na webových stránkách společnosti. To šetří čas i námahu.
Skvělá je rovněž rychlost, s jakou můžete přijít k penězům – zapomeňte na měsíční čekací lhůty, vaše peníze budete mít již za týden doma.
A jistě uvítáte i příjemný vstřícný přístup a možnost ušití půjčky na míru, ať už řešíte cokoli.
mince a skákající osoba
Neplatíte žádné poplatky předem, peníze můžete využít na cokoli (klidně i na vyplacení exekucí), částku můžete kdykoli předčasně splatit, a to bez sankcí, a doba splatnosti se může protáhnout až na třicet let. A díky novému zákonu o spotřebitelských úvěrech je taková půjčka naprosto bezpečná.
Tomu se říká výhodná nabídka!