O problematice potence se říká ledacos. U mužů se zpravidla praví, že „co se v mládí naučíš, k stáru jako když utne“ nebo „muži nestárnou, ale léta jim také nestojí“. Což může být úsměvné, ale také nemusí. To podle toho, jak to dotyčný snáší, respektive nakolik mu to vadí. Protože někdo nad tím, že už to není jako kdysi, mávne rukou, zatímco jiný by se ze stejného důvodu třeba nejraději i pověsil.
Ovšem ani jedno z těchto řešení, případně jiný sebedestruktivní způsob, není nezbytným. Protože existuje i třetí cesta. Dnes už máme přece i nejeden prostředek, jímž lze tomu, kdo to potřebuje, pomoci.

prášky

Někdy jsou to už dávno známé názvy, někdy jsou tu ale i prostředky, jež se dosud do širšího povědomí veřejnosti nedostaly. A tak není vyloučeno, že vám prozatím unikal pojem Tadacip.
Nevíte-li tedy, o co jde, vězte, že je to náhrada daleko známějšího Cialisu, jež obsahuje naprosto stejnou účinnou látku tadalafil. A protože je to jeho alternativa, i jeho účinek je podobný. Půlhodinu až hodinu před sexuální aktivitou si muž dopřeje patřičnou dávku, v počátcích nejlépe dvacet miligramů, v podobě pilulky zapité vodou, a může se chutě pustit do díla. Tedy do laškování se svojí partnerkou. Případně partnerem, to jak je každému naděleno přírodou a tedy i libo.
To posledně zmíněné je přitom důležité, protože bez sexuálního dráždění by to nebylo vcelku k ničemu. Zato s ním se dostavuje pozitivní účinek trvající až šestatřicet hodin po užití.

lékařství

Ovšem je nasnadě, že se jedná o lék a tudíž jsou i zde jistá omezení. Tadacip by tudíž třeba neměl užívat nikdo, kdo:

  1. má vážné srdeční onemocnění nebo nedávno prodělal infarkt
  2. nedávno prodělal mrtvici
  3. má nízký nebo neléčený vysoký krevní tlak
  4. užívá organické nitráty nebo látky vedoucí k tvorbě oxidu dusnatého, protože se Tadacipem zvyšuje jejich účinek
  5. je alergický na některou složku tohoto přípravku
  6. trpí srpkovitou anémií, mnohočetným myelomem, leukémií či má deformaci penisu
  7. má závažnou poruchu jater nebo ledvin.

Plus také může vzniknout problém při kombinaci s jinými léky. Případně nejsou vyloučeny ani nežádoucí účinky, na něž by se měl dotyčný včas informovat.Protože sex by měl člověku dělat dobře, ne ho ohrožovat.