Chtěla bych někdy potkat člověka, který vůbec nemá mobilní telefon a vůbec ho nepotřebuje, když tedy opomenu své prarodiče, kteří mobilní telefon vůbec nechtějí a taky ho někdy neměli. Vůbec nechápu, jak taky například moji prarodiče mohou vydržet bez mobilního telefonu, když nemají vůbec pevnou linku. Jenomže když jsem se dozvěděla, že babička má prý tajný mobilní telefon, aby to děda nevěděl, tak jsem byla opravdu hodně překvapená. Byla jsem překvapená nejenom z toho, že má mobilní telefon, ale taky jsem byla velice překvapená z toho, že babička mobilní telefon před dědou takhle skrývá. Potom jsem se dozvěděla, že děda vůbec nemá rád technický pokrok a nemá rád mobilní telefon. Protože můj děda byl vychováván v takové míře a v takové rodině, kde vůbec nebylo místo pro nové věci, což mě zaráželo.

Mám ráda luxusní mobily.

A jako třeba mobilní telefon už vůbec ne. Mobilní telefon v té doby byl sice ještě nějaká novinka, takže ho neměl úplně každý a nebyl tak populární, jako dneska. V dnešní době už mají mobil i malé děti. Má ho i můj syn, které můj jsou čtyři roky. Vůbec mi to nevadí a jsem pyšná na to, že můj syn má mobilní telefon a už umí na mobilním telefonu taky různé věci a umí tam stahovat filmy anebo se na ně dívat. Řekněte mi, jaké dítě ve čtyřech letech umí stáhnout jsem nebo natočit video a dá se to na svůj YouTube kanál.

S mobilem někdy i online čtu.

Mně se tohle líbí. Videa mu samozřejmě kontroluji, jestli tam má všechno v pořádku a není tam nevhodný obsah. Nemám ráda nevhodný obsah, takže synovi všechno kontroluji a jsem ráda, že syn ví, co natáčet může a co ne. Jsou různé rodiče a taky lidé, kteří nemají rádi techniku a mobilní telefony, zatímco někdo naopak. A jak jste na tom vy? Dáváte na luxusní mobil nebo je vám to jedno? Mnoho lidí totiž taky dbá na to, aby měli luxusní mobil a dávají to taky pak všem na obdiv.